ZEITGARD Yüz Temizleme Sistemi (Tertemiz ve parlak bir cilt için)

Yüz Temizliğine Ön Hazırlık

Temiz cilt, taze ve genç bir görünüm için ilk adımdır. ZEITGARD Temizleme Sistemi, yenilikçi ZEITGARD Anti-Age Bakım Sisteminin başlangıcıdır.

Tek bir tuş ile daha fazla güzellik

ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı ile anında parlak ve temiz bir cilt! Yenilikçi teknolojik yüz temizleme fırçaları klasik yüz temizliğini mükemmel bir hale getirdi. Zeitgard cilde zarar vermeden makyaj ve benzeri kalıntıları 10 kat daha etkili bir biçimde temizler.

Eşsiz hijyen konsepti

Fırça başlığının LR için özel üretilmiş ve yuvarlak uçlu lifleri, içeriğindeki anti bakteriyel eşsiz etken maddesi sayesinde 3 aya kadar hijyenik kalır. Microsilver BG™ bir koruma kalkanı gibi etki gösterir: Bakterileri azaltır ve yeniden oluşmasını engeller.

Yüz temizliğinde yeni bir boyut

Yenilikçi ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı klasik yüz temizliğinde bir devrim yaratıyor. Bilinen klasik cilt temizliğine göre daha etkili ve özellikle de hassastır.

Fırça lifleri ve özel olarak geliştirilmiş temizleme ürünleri birbirileriyle yakın bir „Ağ“ oluşturur , ciltteki kirleri çözer, içeriğine hapseder ve tamamen ortadan kaldırır. Cildiniz artık bir sonraki yüz bakımınıza hazır hale gelir. Cilt temizlenmiş, daha parlak ve tamamen ışıltılı bir hal alır. – Kadınlar ve erkekler için olmazsa olmaz!

Yenilikçi Etkisi

ZEITGARD yüz temizleme sistemi en ince detayına kadar düşünülmüş bir sistem: osilasyon yapan fırçasıyla cildi kirlerden derinlemesine temizler, temizleme ürününün özel uyumlu yapısı cilt kirlerini bir „ağ“ içine hapseder. Sonuç: Görülebilir ve etkisi uzun süren temiz bir cilt.

Osilasyon yapan fırça yapısı fark yaratıyor

ZEITGARD Yüz Temizleme Cİhazı‘nın eşsiz fırça lifleri dakikada 7.000 kez titrer! Yuvarlak uçlu fırça lifleri cilt yüzeyinde gezerken ciltteki kirleri daha iyi ve etkili bir şekilde temizler. Işıl ışıl ve temiz bir ciltle, farkı siz de göreceksiniz!

Kullanımı

Bir dakikada ışıltılı ve temiz bir cilt

Dermatest tarafından onaylandı: ZEITGARD Yüz Temizleme Fırçası klasik temizliğe göre 10 kat daha fazla etkili temizliği garantiliyor. ZEITGARD Yüz Temizleme cihazını temizle ürünü ile beraber yüzün her bölümüne (alın/burun, her bir yanak/çene) 20 saniyelik periyotlar halinde uygulayın. Cilt temizlenir, yenilenir, uyarılır ve düzenli kullanımda gerginleşebilir! (Nasıl Kullanılır videosu için yandaki görseli tıklayınız)

Etkin bakım sistemi

Bir dakikalık günlük kullanım ile gözle görülebilecek sonuçları ortaya çıkarır. ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı ve yüksek kalitedeki ZEITGARD temizleme ürünleri birbirleriyle uyum içerisindedir.

Gözle görülebilir sonuçlar

  • Derinlemesine temizlik ile daha güzel bir cilt
  • Bir sonraki bakım aşaması için ideal bir hazırlık
  • Masaj fonksiyonu sayesinde daha gergin ve düzgün bir cilt
  • Daha parlak ve canlı görünen bir cilt dokusu

Tüm Cilt Tipleri İçin

Her ihtiyaca uygun cilt temizliği

ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı Klasik; tüm cilt tiplerini temizler. MICROSILVER Teknolojisi ile güçlendirilmiş fırça lifleri tamamen temiz bir görünüm ortaya çıkarır. ZEITGARD için özel olarak geliştirilmiş yapısı ile kolay emilebilinen temizleme jeli uygulama sonrasında tazelenmiş bir cilt etkisi yaratır.

ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı Hassas; yumuşak fırça lifleri hassas ciltler için uygundur ve aynı zamanda içerisinde MICROSILVER Teknolojisini barındırır. Hassas ciltler için geliştirilmiş krem, temizleme programı ile ideal bir uyum sağlar.

Dermatest tarafından onaylandı:

  • Osilasyon etkisiyle derinlemesine cilt temizliği
  • Yuvarlak uçlu fırça lifleri cilde dosttur, tahrişe sebep olmaz
  • Cilde zarar vermeden 10 kata kadar daha fazla temizlik
  • Eşsiz hijyenik MICROSILVER teknolojisi