ZEITGARD Anti-Age Bakım Sistemi

Cildinizi Şımartan Bir Bakım

Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemindeki, her cilt tipine özel olarak geliştirilmiş bakım ürünleri yumuşak yapısı ve değerli etken maddeleri ile cildinizi şımartacak.

Yenilikçi yüz temizliği ve profesyonel bir anti-age bakımı ile desteklenen etkili cilt bakımı cilt yaşlanmasını engellemenin temelini oluşturur.

Hiç Olmadığı Kadar Daha Etkili Yüz Bakımı

Kişiye özel yüz bakımı ZEITGARD Anti-Age Bakım Sistemi ile mükemmel bir şekilde sağlanıyor. Erkek veya kadın hangi yaşta olursanız olun etkili yüz bakımı ile artık güzelliğinizi zamanın akışına bırakmayın, tam tersine kalıcı bir güzelliğe sahip olun.

Güzelliğiniz İçin Etkisi Yüksek Etken Maddeler

ZEITGARD Bakım Sistemi cilt ile en uygun işlevi gerçekleştirebilen ve en iyi etkiye ulaşabilen en yüksek kalitedeki içerik maddelerine sahiptir. Buna ek olarak tüm yüz bakım ürünleri esensiyel amino asit içermektedir. Bu da cilt hücrelerinin uygulanan etken madde alımını daha iyi hale getirir ve ciltte kusursuz nemlendirme sağlar. Bu güçlü etken kompozisyonu sayesinde cildiniz gözle görülen canlı bir hal alır.

Amino asitler – hassas ciltler için bir artı

  • Cilt tabakasını korunma desteği
  • Cilt yapısında artan esneklik
  • Hücre duvarının daha hızlı yenilenmesi
  • Daha parlak bir cilt

ZEITGARD Nano Gold

Erken yaşlanma belirtelerine karşı koruma

Altın ve ipek sadece yüksek kalitenin sembolu değildir; aynı zamanda erken yaşlanmaya karşı etkisi de bulunmaktadır. Altın, mükemmel bir UVA koruma kalkanı oluştururken, ipek proteinleri cildin derinliklerindeki kendi kolajen yapısını inşa eder. Altın ve İpek güneş ışınlarından kaynaklanan erken yaşlanmayı engeller ve cilt hücre yapısının yenilenme hızını arttırır. ZEITGARD Nano Gold, aktif bileşenleri ile cildinizi kadifemsi bir yumuşaklık ile şımartır.

ZEITGARD Beauty Diamonds

Elmasa Dayalı Etken Maddeler İçeren Etkin Anti-Aging Kombinasyonu

Bazen hepimizin lüks bir bakıma ihtiyacı vardır. Her şeyden önce, olgun ve bakıma muhtaç ciltler için en iyisi çok önemlidir. Modern ve elmasa dayalı etki bileşimi ile ZEITGARD Beauty Diamonds en doğru seçiminiz. Özel yapısı, Anti-Aging etken maddeleri ile birlikte dış etkenlere karşı mükemmel bir koruma sağlar. Cildiniz sıkılaşır ve yüz profiliniz mükemmel bir hal alır. Gündüz kremi yumuşak yapısı ile cilde rahatça işler ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde yok eder. Gece kremi ise olgun ciltler için ideal bir seçim. Geceleri cilt dinlenme aşamasındayken rahatsız etmeden cilt üzerinde çalışır ve cildi tamamen yenilemeye odaklanır. Değerli yağlar ve anti kırışıklık etken maddeleri ile gece bakımı, cildin toplarlanmasını destekler ve cildi şımartan bir bakım gerçekleştirir. En iyi sonuçları elde etmek için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

ZEITGARD Powerlift

Kadın ve erkekler için yoğun enerji ve tazelik

Cildinize gelen tazelik  – Cildiniz kuru ve cansız görünüyorsa, ZEITGARD Powerlift cildinize hızlı ve kolayca emilebilen bir nem sağlar. Reductine®, Hyaluronik asit, yosun ekstresi ve çeşitli bitkilerden oluşan karışımı cildin mükemmel bir şekilde nemlenmesini sağlar. Powelift ZEITGARD Anti-Age Sistemi’nin ideal bir aşaması olup,  gün boyunca cildinize canlılık ve elastikiyet sağlar.

ZEITGARD Platinum

Erkek Cildine Mükemmel Bakım

Mükemmel bir cilt görünümü uzun zamandır sadece kadınların konusu olmaktan çıktı. Artık erkekler de bakıma ihtiyaç duyuyor: ZEITGARD Platinum erkek cildinin özel bakımı için geliştirilmiş bir formüle sahiptir. Erkek cildi daha kalın ve güçlü bir yapıya sahip olduğundan, etken maddelerin cilde en iyi şekilde transferinin gerçekleşmesi için ZEITGARD Platinum erkek cildine özel geliştirilmiştir. Krem formülü cilde hızlıca nüfus eder, cildi yoğun nemlendirir ve etkili bir şekilde bakımını sağlar. Erkekler için mükemmel bir bakım serisi.

 

ZEITGARD Serox

Mimik Kırışıklıklarına Karşı Etkili Cilt Bakımı

Göz çevresinde, alında ve burun bölgesindeki kırışıklıklar hareketli bir yaşamın belirtileridir. ZEITGARD Serox ile bu kırışıklıkları azaltabilirsiniz. Özel ve en uygun şekilde hazırlanmış Argireline®, Ameliox® ve Hyaluronic Spheres®‘den oluşan etkin madde kombinasyonu cildinizde hissedilebilir bir elastikiyet kazandırır.