Zeitgard Anti-Age Sistemi

Kapsamlı temizlik sonrası pürüzsüz ve genç görünümlü bir cilt için sonraki adıma ZEITGARD 2 ile devam edin. ZEITGARD Anti-Age Sistemi, bir tuş ile gözle görülebilir daha güzel bir cilt sağlar. Devrim yaratan ZEITGARD 2 cihazı, etkili Anti-Aging ürünleri ile evde profesyonel ve tamamen derinlemesine bir bakım sağlıyor. Günde sadece 4 dakikalık kullanım ile cildiniz daha genç görünecek ve kırışıklıklarınız azalacaktır.

Cilt yaşlanmasına karşı özel uygulama

Kırşıklıklar ve genç görünümlü bir cilt bir biri ile eşleşemez. ZEITGARD Anti-Age Sistemi, kırışıklıklara ve şişkinliklere karşı etkisi hemen görülen, sistematik bir uygulama gerçekleştirir.

Güzel Bir Cilt için Yenilikçi Teknoloji

ZEITGARD 2;  bilindik üç dermotolojik uygulamayı , tek uygulamada buluşturmuştur: İlk aşamada, sıcak uygulama ile gözeneklerin açılması sağlanır. Bakım ürünlerinin etken maddeleri normal uygulamaya göre cildin katmanlarına daha derinlemesine işler. Sonrasında cilt gözeneklerin kapanması için hassas bir şekilde soğuk uygulama  gerçekleştirilir. Böylece Anti-Age uygulaması cilde tamamen nüfuz ederek cilt içerisinde en iyi etkiyi gösterir. ZEITGARD 2 sıcak ve soğuk uygulamayı destekleyen titreşim işlevine de sahiptir. Bu işlev, etken maddelerin cildin en derinlerine transfer edilmesinde artı bir etki gösterir. Cilt “enerji deposu” haline gelir ve tekrardan genç ve canlı bir hal alır.

Özel Faydaları

  • Anti- Aging ürünleri cildin derin katmanlarında hapsolur ve tüm etkisini orada gösterir
  • Titreşim işlevi cilt katmanlarını  uyarır ve böylece etken maddeler cilt üzerine daha iyi dağıtılır.
  • Göz altı torbaları gibi cilt üzerindeki şişkinlikler, cilde sağlanan nem sayesinde azalır.
  • Sıcak/soğuk kombinasyonu ve titreşim işlevi ile cilde enerji sağlanır.

Derinlemesine Etki Gösteren Cilt Bakımı

ZEIGARD Anti-Age Sistemi ürünlerinin yoğun bakımı ile birlikte ZEITGARD 2 mümkün olan en iyi sonuçlara ulaşır.Yüzdeki her bölge için özel olarak geliştirilmiş yüksek etken formüle sahip bu sistem, cilt için en iyi bakımı gerçekleştirir . Göz serumu göz çevresindeki ince cilt tabakasına en ideal günlük bakımı ile etkili ve uzun süren bir nem sağlar. Alın ve yanak çevresindeki daha kalın cilt tabakalarında oluşmuş kırışıklıklar için geliştirilmiş ZEITGARD Anti-Age system krem jellerin her ikisi de genç veya olgun ciltler için üretilmiş özel bir bakımdır.

Profesyonel teknoloji ve mükemmel uyumlu derinlemesine bakım hemen görülebilir ve hissedilebilir sonuçlar doğurur. Kullanıcıların %80’ni bunu doğruluyor.

Sıcak ve soğuk uygulaması ile gerçekleşen değişim ısı sıcaklığı etkisi cildi ve cildin dokusunu uyararak, cildi rahatlatır ve sıkılaştırır.

ZEITGARD Anti-Age sistemi Göz Serumu

Göz Serumu yüksek konsantreli bir yüz kremidir. Benzersiz etken madde kompleksi göz çevresindeki hassas ve ince cilt tabakası için özel olarak üretilmiştir. Hafif ve yumuşak yapısı ile göz serumu göz çevresinde çabucak emilir ve bu bölgeyi hassas bir şekilde nemlendirir. Cilt kendini toparlar, kalıcı canlılık ve elastikiyet kazanır. İnce kırışıklıkların görünümü azaltılır.

Özel faydaları

  • ZEITGARD 2 hassas göz çevresi için ergonomik olarak uygun üretilmiştir. Göz serumu böylece mümkün olan en iyi işlevi gerçekleştirir.

 

ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem

Nemlendirici Jel Krem ile yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş zengin içerikli yoğun bir bakım ürününe sahip olacaksınız. Cildin erken yaşlanmasındaki başlıca sebep çoğu zaman sahip olduğu nemi kaybetmesidir. Nemlendirici Jel Krem cildi canlandırır, nemlendirir ve yüz hatlarını sabitler. Cilt yapısı uygulama öncesine göre daha parlak, canlı ve genç bir görünüme kavuşur.

ZEITGARD Yeniden Yapılandıran Jel Krem

Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem olgun ciltlerdeki sert yanak ve alın bölgelerinde oluşan hatların sıkılaşmasında en özel bakımı gerçekleştirir. Yeniden yapılandıran krem jel sayesinde cilt sıkılaşır ve böylece kırışıklıkların belirginliği azalır. Cildiniz elastikiyet kazanır, dolgunlaşır ve gençleşir.

Kullanımı

Seçilen Anti-Age ürününü yüzün seçilen bölümlerine sürün. Sonrasında ZEITGARD 2’yi sıcak ve titreşimli aşamasına getirip kremi cilt üzerine yayarak uygulayın. Etken maddelerin cilde daha iyi işlemesi için cihazı soğuk aşamasına getirerek gözenekler kapatın ve titreşim işlevi ile de cilde iyice işlemesi sağlayın.

Zeitgard 2 Kullanım videosu için tıklayınız!

Gözle görülebilir sonuçlar:

  • Cilt daha genç görünür
  • Kırışıklıklar gözle görülür biçimde azalır
  • Cilt daha parlak bir görünüm alır