Zeitgard Sistemi

Zamanı durduran güzellik için bütünsel bir çözüm

ZEITGARD Anti-Age Sistemi öncesinde, hiç bozulmayan bir gençliğe ve güzelliğe sahip olmak çoğu insanın uzun zamandır kurduğu bir hayaldi. ZEITGARD Anti-Age Sistemi, sizlere zamanı durdurmanızda ve yüzünüzün sahip olduğu gençliği korumanızda yardımcı olacak. ZEITGARD evde profesyonel olarak kullanıma uygun geliştirilmiştir. Şimdiye kadar güzellik salonlarında kullanılan yenilikçi teknolojiye sahip bu sisteme güvenin.  Sadece üç adımda kalıcı sonuçlar elde edeceksiniz. İlk adımda yüzünüzü bir sonraki adıma en uygun hale getirmek için, derinlemesine temizleyerek başlayacaksınız. Devamında cilt kırışıklıklarını azaltan ve hızlı etkisiyle cilt üzerinde gözle görülebilir canlılık yaratan Anti-Age uygulaması geliyor. Son aşama olarak her cilt tipine uygun zengin içerikli bakımıyla, cilt yapısını yeniler ve ciltte kalıcı genç ve taze bir görünüm bırakır. Daha fazla beklemeyin; zamanı geri alın. ZEITGARD ile güzelliğiniz şimdi sizin elinizde.

  1. Temizleme Sistemi : Etkili Anti-Aging sistemi güçlü etkiye sahip, hassas bir cilt temizliği ile başlar. (Devamı)
  2. Anti-Age Sistemi : Sıcak/soğuk uygulaması cilt kırışıklıklarını düzeltir ve bir sonraki bakıma uygun hale getirir. (Devamı)
  3. Bakım Sistemi : Cilt yapısına özel bakımı tüm etkisini gösterebilmek için önceden bakıma hazır hale getirilmiş cilde mükemmel bir şekilde işler. (Devamı)