ProBalance (Vücudun Asit-Baz Dengesi)

ProBalance; vücudumuzun asit-baz dengesini sağlamaya yönelik besin destek ürünüdür.

ProBalance; vücudun alkali ve sağlıklı olmasını sağlar. Alkali vücut dinç olur.

Günümüz insanının yaşam koşulları, çay, kahve, sigara, alkol, kola tüketimi gibi etkenler sağlıksız besin tüketimi ile birleşince dengesiz beslenme ortaya çıkar. Ayrıca fazla et ve et ürünleri tüketimi de vücudun asit dengesini bozar. Vücudumuz; besinleri aldığımız anda enerjiye dönüştürür, bir kısmı karbondioksite dönüşür ve önemli bir kısmı da asit olarak birikerek yağ hücrelerine yerleşir. Yüksek asit oranı  vücutta yağ yakımını zorlaştırır. Vücudumuz asitli yağ hücrelerini yakmakla uğraşmaz. ProBalance; vücudumuzun asit-baz dengesini sağlamaya yönelik besin destek ürünüdür.

Vücut asidik olursa;

 • Baş dönmesi
 • Hipertansiyon
 • Yorgunluk, halsizlik, sürekli uyku hali gözlemlenir.

Avrupa’ nın en büyük doğrudan satış şirketi LR Health & Beauty; geliştirdiği yeni formülasyonu ProBalance ile daha zinde, daha sağlıklı ve daha dengeli bir yaşam sunuyor. Vücudun pH’ ını etkin bir biçimde kontrol altına alan ve mineralleriyle destekleyen ProBalance çok kısa sürede etki ederek vücut pH’ nın alkali olmasını sağlıyor. Hücreler sağlıklı bir alkali ortam içinde olduğunda kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak zinde ve sağlıklı hissedersiniz.

ProBalance asit baz içeriğini dengeleyerek genel sağlık durumunu iyileştirir. Mineral eksikliği dolayısıyla yorgunluğu veya huzursuzluğu engellemeye yardımcı olur. ProBalance kalsiyum ve potasyum gibi eser elementler ve uygunlaştırılmış temel mineraller içerir. Gluten, laktoz ve hayvansal içerik maddeleri içermez.

LR ProBalance:

 • Doğal asit baz dengesini destekler
 • Değerli mineraller ve eser elementler içerir
 • Genel sağlığı destekler ve yorgunluğu hafifletir
 • Hızlanan metabolizma ile sağlıklı kilo vermeyi kolaylaştırır.

İçerik Maddeleri

İnsan vücudu magnezyum, kalsiyum ve kalyum, bakır, krom ve molibden gibi eser elementlerin düzenli alınmasına bağlıdır. Bunlar asit baz içeriğini düzenlemeye yardımcı olur. LR, ProBalance’ta potasyum ve sodyum karbonat kullanır.

Potasyum, sinir sisteminin ve kas sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine destek olur. Magnezyum, yorgunluk ve bitkinliği hafifletir ve elektrolit içeriğini dengelemeye yardımcı olur. Kalsiyum, kanın normal pıhtılaşmasına ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Bakır, hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasına katkı sağlar. Krom, makro besin maddelerine yönelik normal metabolizmanın ve kandaki normal şeker miktarı düzeyinin korunmasına yardımcı olur. Molibden kükürtlü aminoasit metabolizmasına katkı sağlar.

EFSA ( Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi) Tarafından Bilimsel Olarak Onaylanmıştır.

Kullanımı:

Günlük 2×2 miktarda tablet bir miktar suyla alınmalıdır. Önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın. Özellikle yüksek tansiyon ve böbrek yetmezliği gibi hastalıklarda ya da hamilelik gibi özel beslenme durumlarında değerlendirme için (tıbbi) bir uzmana başvurun.

Kilo kontrolü ve zayıflamada Aloe Vera Jel ballı içecekle kombinlenebilir. pH test çubukları ile vücudun asit oranı kontrol edilip pH düzeyi normale döndükten sonra günde 1×2 adet olarak tüketime devam edilebilir. Ölçüm sonucu pH 6,8’den yüksekse vücut alkali, düşükse asidiktir.

ProBalance pH Ölçüm Kağıtları ve Kullanımı

Test çubuğunda renkler vardır;

 • turuncu-sarı ve yeşil renk asidik,
 • koyu yeşil orta seviye,
 • mavi-mor-lila ise sağlıklı bir vücudu gösterir.

Kullanımı:

İdrarınızı bir kaba doldurun. Kuru parmağınızla test kâğıdından bir tane koparın. Kâğıdı idrarınızın içine 1 saniye batırıp çıkarın ve üstündeki fazlalığı silkeleyin. Islak durumdaki test kâğıdı pH değerine göre (kendi rengini 2 dakika içerisinde değiştirecektir. Test kâğıdının değişen rengini pH çizelgesindeki en yakın değere göre değerlendirin. (Ölçüm hassasiyeti: ±0,1 pH) Kullanılmış test kâğıtlarını çöpe atın.

 Değerlendirme:

Gün ortasında idrardaki en uygun pH değeri yaklaşık pH 6.8 ile pH 7.2 arasında değişir. Bu bölge renk çizelgesindeki aralıktan rahatlıkla anlaşılabilir.

Diyet yapıyorsanız; diyetiniz sırasında yeterli sıvı almaya lütfen dikkat edin. Her gün 2-3 litre kalorisiz içecekler, ideal olarak mineral suyu veya şekersiz çay tüketmeniz gereklidir.

Öğün aralarında açlık hissi gelmesi durumunda 28 Days Body Mission programından Fiber Boost3 ve Figuactive Karışık Bitki Çayı‘nı tüketmenizi öneririz. Çoğu iş ortağımız Figuactive Shake veya Figuactive Çorbalara ek olarak Aloe Vera Jel İçecekProbalance ve Probiotic12  siparişi vermektedir.

Dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacak ürün seçeneklerinden oluşan ve 28 günde kolay bir diyet yapmanızı sağlayacak bir çözüm arıyorsanız LR 28 Günlük Body Mission setimizi mutlaka incelemelisiniz.


LÜTFEN DİKKAT

Şirketimiz LR Health & Beauty ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR! Mağdur olmamak ve sağlığınızı riske atmamak için internet üzerinden satış yaptığını iddia eden fırsatçıların tuzağına düşmeyiniz.

İnternetten satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini bir LR Bağımsız İş Ortağından katalog fiyatıyla veya iş ortağımızın bilgilendirmesiyle ve sponsorluğunda ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA yaklaşık %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz!

Detaylı bilgi için lütfen görüşelim.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Evet İrem hnm
   Orijinal ürünleri, doğru fiyatla sipariş etmek için ya bizim gibi, gerçek LR İş Ortaklarından sipariş vermelisiniz ya da kendiniz iş ortağımız olup, indirimli olarak alabilirsiniz.
   Teşekkürler