Etkin Performans için Mind Master Extreme

Master Extreme; ihtiyacınız olduğu anda ve yerde anında enerji sağlar, üstelik şekersiz.

mind master extremeMaster Extreme, motivasyon ve performans odaklı kişiler için mükemmeldir. Başarı odaklı, aynı zamanda sağlıklı yaşam bilincine sahip, kaliteli bir yaşam tarzı isteyen kişiler için.

Üstelik, cebinize sığdırabileceğiniz master extreme’i doğrudan dilinizin üzerine dökerek, suya ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Kendinizi daha dinç, dinamik ve enerjik hissedersiniz.
E ve C vitamini gibi antioksidanlar hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkı sağlar. Böylece stresli anlarda bile duruma odaklanabilir ve yüksek performansa sahip olabilirsiniz.

2’si 1 arada: Enerji ve koruma

Doğrudan, yoğun ve etkili enerji daha dikkatli ve konsantre bir şekilde çalışmanızı sağlayacak, eksik olan enerjinizi tamamlayacak muhteşem bir ürün! Pratik kullanımıyla her zaman yanınızda olan Master Extreme saşesi direkt olarak suya ihtiyaç duymadan doğrudan tüketilebilir.
Guarana içeriğindeki kafein, yeşil çay özü ve aminoasitler (BCAA’lar) metabolizmayı hızlandırarak vücudunuza enerji sağlar. Böylelikle performansınız doğrudan artar.
B vitaminleri yorgunluk ve bitkinliği azaltırken, normal zihinsel ve fiziksel fonksiyonlarınızı destekler.

Anında ENERJİ! DOĞRUDAN, YOĞUN, ETKİLİ.

Guarana içeren Master Extreme size anında enerji sağlar ve pratik kullanımıyla her zaman yanınızdadır, ayrıca şekersizdir. 2’si bir arada formülü size sadece enerji sağlamaz, aynı zamanda sizi etkili antioksidanlar ile oksidatif strese karşı korur. Zihinsel ve fiziksel performansınız için anında enerjiyi hissedin!

ETKİLİ KORUMA: HER DURUMDA!

Mesai bitimine çok az kala, bugün bitirmen gereken acil bir iş mi çıktı? Sınavdan önceki son gece ve hala öğrenmen gerekenler mi var? Vücudunu oksidatif strese karşı korumaya yardımcı ol. Master Extreme’in etkili antioksidanları sizi bu konuda desteklemeye yardımcı olacaktır.

ENERJİYİ HİSSEDİN: HER ZAMAN VE HER YERDE!

Sana da tanıdık geliyor değil mi? İş yerinde veya okulda önemli bir görevi yerine getirebilmek için enerjiye mi ihtiyacın var? Yemek yedikten sonra oluşan ağırlık hissinden kurtulmak mı istiyorsun? Boş zamanının tamamını ailenle mi geçirmek istiyorsun veya yüksek performanslı spor mu yapmak istiyorsun?

İstediğin her an tam enerji için çözüm: Master Extreme!

Master Extreme Kullanım Şekli

Günde bir kez 1 adet saşeyi suya ihtiyaç duymadan doğrudan dilinizin üzerine dökün ve ağzınızda yavaşça eriterek tüketin.

Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez, dengeli bir beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzının bir parçası olmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Kafein içerir. Çocukların veya hamile kadınların kullanması tavsiye edilmez (Günlük kullanım porsiyonunda 80 mg kafein içerir). Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Master Drink Formula Green ve/veya ProBalance ile birlikte mükemmel uyum sağlar.

Master Extreme  KULLANIM ALANLARI

Hızlı ve anında enerji:

• Guarana içeriğindeki kafein ve yeşil çay

• Lösin, İzolösin ve Valin (BCAA’lar) amino asitleri ile

• B6, B12 ve Tiamin vitaminleri ile daha fazla zihinsel performans

Oksidatif strese karşı koruma:

• Etkili antioksidan karışımı sizi oksidatif strese karşı korur ve günlük E ve D vitamini ihtiyacının %100’ünü karşılar.

• C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

• Aloe Vera Jeli tozu, genel olarak vücut sağlığınıza katkı sağlar.

İçerik Maddeleri Hakkında

  1. B12 vitamini yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.
  2. Guarana içeriğindeki kafein, dikkat ve konsantrasyonun yükseltilmesine yardımcı olur. Guarana içeriğindeki kafein, dayanıklılığın artırılmasına katkı sağlar. Kafein, sinir sistemini ve kan dolaşımını uyarıcı bir maddedir. Temel olarak zihinsel aktiviteyi canlandıran, aynı zamanda çeşitli bitkilerde doğal olarak bulunan bir alkaloittir. Sinir sistemi üzerinde uyarıcı etkisi bulunur ve konsantrasyonu arttırır. Az miktarda alındığında bile etkisi hissedilir.
  3. E vitamini hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkıda bulunur.
  4. Tiamin, B6, ve B12 vitaminleri normal zihinsel fonksiyonlara katkıda bulunur.
  5. C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

İçindekiler

Nem Verici: Ksilitol,

Asit: Sitrik asit, Taurin, İnositol, Kafein, Guarana Ekstraktı, DL-alfa-tokoferil asetat, Yesil çay ekstraktı, L-askorbik asit, Doğal meyan kökü aroması, Koenzim Q10, Nar aroması , Aloe Vera Jeli Tozu,

Topaklanmayı önleyici: Yağ asitlerinin magnezyum tuzları ,  Kalsiyum fosfatlar, Çinko sitrat, LSerin, L-Glutamin, L-Lösin, Siyanokobalamin, Kolekalsiferol, Riboflavin 5’-fosfat sodyum,

Tatlandırıcı: Sukraloz, Lİzolösin, L-Valin, Piridoksin hidroklorür, Tiamin hidroklorür, Asesülfam K, Sodyum selenit.

**************************************************

LÜTFEN DİKKAT

  • LR ürünleri pek çok cilt rahatsızlığında tedaviyi destekleyici olarak kullanılabilir.  Ancak, LR’ın cilt için ürettiği ürünler kozmetik ürünüdür, içecekleri ise gıda takviyesidir, asla ilaç değildir
  • Şirketimiz LR Health & Beauty ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR! Mağdur olmamak ve sağlı
    ğınızı riske atmamak için internet üzerinden satış yaptığını iddia eden fırsatçıların tuzağına düşmeyiniz.

İnternetten satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini bir LR Bağımsız İş Ortağından katalog fiyatıyla veya iş ortağımızın bilgilendirmesiyle ve sponsorluğunda ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA  İNDİRİMLİ alabilirsiniz!

Detaylı bilgi için lütfen görüşelim.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir