LR Hakkında

Sağlık ve Güzellik ile Başarı Yolunda

LR Hakkında

LR Health & Beauty; 28 ülkede faaliyet gösteren, makyaj ürünlerini İtalya’da, diğer ürünlerini ise Almanya’da üreten, Network Marketing  firmasıdır. Ürün Pazarlama işini, çok katmanlı bir yapıda, doğrudan satış yoluyla yapmaktadır.

1985 yılında Almanya’nın Ahlen şehrinde, parfüm üretmek isteyen iki arkadaş tarafından kurulmuş olup, daha sonra ALOA VERA’lı sağlık ve kişisel bakım ürünleri konusunda da uzmanlaşmış ve ürün yelpazesini sürekli genişletmiştir. İsmi o yıllarda en çok sattıkları La Rome adlı parfüme ithafen LR olmuştur. Kaliteli ürünü cazip fiyatlar ile sunan, kuruluşundan bu yana cirosu hiç azalmayan (sürekli artan) bir firma olan LR, 2015 sonu itibarı ile dünya çapında direk satış yapan firmalar arasında ciroya göre 56. sırada yer almaktadır. LR;  yılında Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) tarafından yılın şirketi ödülüne layık görülerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

LR’ın Almanya’da pazar lideri konumuna gelmesini sağlayan, sımsıkı sarılmış olduğu  5 Başarı Sırrı: Alman Kalite Standartları, Uluslararası Starlarla İş Birliği, Adil ve Şeffaf Pazarlama Planı, Üstün Araç Konsepti, Eğitim ve Hizmet’tir.

Dünya çapında, çoğunun kendine ait bir başarı hikayesi olan 400.000’i bulan satış ortağı var. LR; gerek part-time iş gerekse tam zamanlı iş bakımından mükemmel perspektif sunar.  Bazıları LR işini birincil ve profesyonel işi olarak yürütürken, bazıları LR’da çalışarak üniversite eğitimini finanse ediyor ya da ek kazanç sağlıyor veya emeklilik maaşını takviye ediyor.

LR Başarısının Kaynakları

  1. Başarının 5 Sırrı
  2. LR Değerler
  3. LR Bilimsel Kurul
  4. LR Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge)
  5. LR Vizyon
  6. LR Mesleki Ahlak Kuralları