FIGUACTIVE Protein Drink

Figuactive Protein Drink; sadece sağlıklı ve bilinçli zayıflama ya da kilo kontrolü için değil kas sistemini koruyup geliştirmek isteyenler ve ileri yaşlardakiler için de harika bir ürün. 

Figuactive Protein Drink; hem yağ yakmak hem de kaslarını korumak isteyenler için 5 farklı protein kaynağından elde edilen %80 saf protein, magnezyum ve B6 vitamini  içeriği ile vanilya aromalı mükemmel bir içecek!

 Figuactive Protein Drink; içeriğindeki proteinler ve diğer besin maddeleri kas sisteminin gelişimini destekler. Bu yönü ile sporcu gıdası olarak da kullanılır. Bu ürünün kullanılması bir yandan kas sisteminin gelişimine katkıda bulunurken yağ yakımını hızlandırır. İçeriğindeki proteinler kas kütlesinin korunmasına ve gelişimine yardımcı olur. Magnezyum, normal protein sentezine ve kas fonksiyonlarının sürdürülmesine katkı sağlar. B6 vitamini normal protein ve glikojen metabolizmasını destekler.

Figuactive Protein Drink Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) tarafından bilimsel olarak onaylanmıştır. Türk Gıda Kodeksi Sporcu Gıdaları Tebliğine uygundur. Fenilalanin içerir.

Figuactive Protein Drink’in özellikleri

  • 5 yüksek kaliteli kaynaktan ek protein sağlar
  • Kasların bozulmasını engeller ve böylece uzun vadede kilonuzun korunmasına yardımcı olur
  • Gece yağ yakım oranını arttırır
  • Zayıflamayı destekler

Figuactive Protein Drink nasıl hazırlanır?

Günde 1 ölçek (12,5 g toz) toz ürünü 125 ml az yağlı süt (% 1,5 yağ) veya 100 ml su ile karıştırın. Süt ile hazırlanan karışımların akşam tüketilmesi tavsiye edilir.

Eser miktarda gluten ve lupin kalıntısı içerebilir. Tüketmeden önce kutuyu çalkalayın. Tam doz tüketmeniz teknik olarak gereklidir. Soğuk ve kuru yerde saklayın, ürünü açtıktan sonra en kısa zamanda tüketin. Kesinlikle dengeli ve zengin içerikli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. 15 yaş altı çocuklar ve hamile kadınlar doktor veya diyetisyen kontrolünde kullanmalıdır.

Diyetiniz sırasında yeterli sıvı almaya lütfen dikkat edin. Her gün 2-3 litre kalorisiz içecekler, ideal olarak mineral suyu veya şekersiz çay tüketmeniz gereklidir.

Öğün aralarında açlık hissi gelmesi durumunda 28 Days Body Mission programından Fiber Boost3 ve Figuactive Karışık Bitki Çayı‘nı tüketmenizi öneririz. Çoğu iş ortağımız Figuactive Shake veya Figuactive Çorbalara ek olarak Aloe Vera Jel İçecekProbalance ve Probiotic12  siparişi vermektedir.

Dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacak ürün seçeneklerinden oluşan ve 28 günde kolay bir diyet yapmanızı sağlayacak bir çözüm arıyorsanız LR 28 Günlük Body Mission setimizi mutlaka incelemelisiniz.


LÜTFEN DİKKAT

Şirketimiz LR Health & Beauty ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR! Mağdur olmamak ve sağlığınızı riske atmamak için internet üzerinden satış yaptığını iddia eden fırsatçıların tuzağına düşmeyiniz.

İnternetten satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini bir LR Bağımsız İş Ortağından katalog fiyatıyla veya iş ortağımızın bilgilendirmesiyle ve sponsorluğunda ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA yaklaşık %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz!

Detaylı bilgi için lütfen görüşelim.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir