FIGUACTIVE Çorbalar (Domates, Sebze ve Patates)

Figuactive Çorbalar; bilinçli diyet yaparak kilo vermek isteyen veya kilolarını belli bir aralıkta tutmak isteyenler içindir.

Figuactive Çorbalar; az kalorili, açlık hissetmeyeceğiniz doyuruculukta ve çok lezzetli, dengeli beslenme ve sağlıklı zayıflama yardımcılarıdır. İlaç değildirler.

Figuactive Çorba Çeşitleri:

  • Patates Çorbası
  • Akdeniz Usulü Domates Çorbası ve
  • Hint Usulü Körili Sebze Çorbası

Figuactive Çorbalar; Hazırlanması hızlı ve kolay, sağlıklı zayıflamaya ve kilo kontrollü bir beslenmeye yönelik ilgili vitaminler, eser elementler ve mineraller içeren tam nitelikli ve kesinlikle çok lezzetli birer öğündürler.  Gerekli besin maddelerinin uzmanlarca diyete uyarlanması sonucu ortaya çıkan Figuactive Çorbalar, uzun bir zaman dilimi için öğün takviyesi sağlama amacına yöneliktir. Diyete uygun şekilde tasarlanmış karbonhidrat, protein ve yağ oranlarıyla Figuactive Çorbalar; bir yandan kilo vermeye destek olurken diğer yandan da katkı maddesi, laktoz ve gluten içermeden mineral ve vitamin takviyesi sağlar.

LR Figuactive Çorbalar nasıl hazırlanır?

4 yemek kaşığı (57 g) tozu 300 ml sıcak su ile karıştırınız. Karıştırmak için kullanacağınız kabın hacmi 300 ml’den fazla olmalıdır. Kısa bir süre bekledikten sonra, yeniden karıştırmaya devam ediniz. Ve öğle veya akşam yemeğinizin yerine tüketin. Kilo kontrolü için hazırlama talimatlarına uyun. Kilo vermek için günde iki öğününüzde Figuactive ürünlerini tercih etmelisiniz. Kullanmadan önce çalkalayın.

Sağlıklı beslenme için gerekli tüm besin maddelerini içeren Figuactive Çorba veya Figuactive shake‘i kişisel olarak hedeflediğiniz kiloya ulaşana kadar tüketmeye devam edebilirsiniz. Hatta istenen miktarda kilo verdikten sonra bile “lezzet kaçamağı“ yaptıktan sonra öğünlerinizi Figuactive Shake veya Figuactive çorbayla değiştirebilirsiniz.

Çorbalarımız yalnızca az kalorili bir diyetin parçası olarak kullanıldığında hedefinize destek olur. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Aldığınız diğer gıdalar bu diyetin bir parçası olmalıdır.

Tam doz tüketmeniz teknik olarak gereklidir. Soğuk ve kuru yerde saklayın, ürünü açtıktan sonra en kısa zamanda tüketin.

Diyetiniz sırasında yeterli sıvı almaya lütfen dikkat edin. Her gün 2-3 litre kalorisiz içecekler, ideal olarak mineral suyu veya şekersiz çay tüketmeniz gereklidir.

Öğün aralarında açlık hissi gelmesi durumunda 28 Days Body Mission programından Fiber Boost3 ve Figuactive Karışık Bitki Çayı‘nı tüketmenizi öneririz. Çoğu iş ortağımız Figuactive Shake veya Figuactive Çorbalara ek olarak Aloe Vera Jel İçecekProbalance ve Probiotic12  siparişi vermektedir.

Dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacak ürün seçeneklerinden oluşan ve 28 günde kolay bir diyet yapmanızı sağlayacak bir çözüm arıyorsanız LR 28 Günlük Body Mission setimizi mutlaka incelemelisiniz.


LÜTFEN DİKKAT

Şirketimiz LR Health & Beauty ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR! Mağdur olmamak ve sağlığınızı riske atmamak için internet üzerinden satış yaptığını iddia eden fırsatçıların tuzağına düşmeyiniz.

İnternetten satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini bir LR Bağımsız İş Ortağından katalog fiyatıyla veya iş ortağımızın bilgilendirmesiyle ve sponsorluğunda ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA yaklaşık %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz!

Detaylı bilgi için lütfen görüşelim.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir