Fazla Kilolara Son: 28 Days Body Mission Türkiye’de

Diyetlerden ve fazla kilolardan bıkanlar için LR'ın Avrupa ülkelerindeki efsane ürünü 28 Days Body Mission şimdi Türkiye'de!

Mark Twain’nin dediği gibi: Başarının sırrı başlamaktır! Bir şeylerin değişmesini bekleme, SEN değiştir. Body Mission ile hayalindeki kiloya ulaşma yolunda emin adımlarla ilerle!

Fazla kilosu olmayan var mı ki? Hepimizin mutlaka kurtulmak istediği fazla kilolarımız vardır. Çoğumuz diyet reçeteleri uygular, rejimler vs uğraşır dururuz. Ama sorun devam eder, ama neden? Çünkü; bazı diyetleri ülkemiz koşullarında uygulayamayız, bazıları bizi aç bırakır, bazıları damak zevkimize uymaz, bazılarını da zaten anlayamayız bile.

Peki; 28 günlük bir programla, online asistan hizmetiyle, kahvaltılarınızda, öğle (ya da akşam) yemeğinizde yiyip-içeceğiniz lezzetli ürünlerden oluşan bir paketiniz olsa, akşam (ya da öğlen) yemeklerini damak zevkinize uygun biçimde ve özgürce ailenizle/ arkadaşlarınızla yiyebilseniz nasıl olurdu? Üstelik; aç kalmadan, sağlığınızı bozmadan ve bedeninizi güçlendirecek içerikli ürünlerle.

LR 28 Days Body Mission programı; günlük 3 ana öğünden 2 tanesini LR’ın FiguActiv diyet ürünleriyle (zengin Çorba & Shake seçenekleri ve diyetinizi destekleyici yardımcı malzemeler ile) karşılamanızı sağlar. Böylece 28 gün içinde istediğiniz kiloya ulaşırsınız.

Sadece besinlerle istediğimiz kiloya ulaşmak kolay olmaz. Bu yüzden LR 28 Days Body Mission konseptinin içerisinde Figuactiv Bitki Çayı, Probalance gibi metabolizmayı hızlandıran ve vücudumuzun yağ yakımını destekleyici ürünler ve vücudumuzun kas kaybı yaşamaması için protein miktarını artıran FiguActiv Protein İçeceği gibi gıda takviyeleri de var.

Diyet yaparken en önemli şeylerden biri de motivasyon. Pek çok kişi bu motivasyonu tek başına sağlayamadığı için bir diyetisyenden destek alır. LR 28 Days Body Mission; bu desteği size paketle beraber gelecek bir “online diyet koçuyla” sağlıyor. Diyetiniz boyunca en büyük yardımcınız olacak, her zaman yanınızda taşıyalabileceğiniz bu online diyet koçu, diyetinizdeki ilerlemeyi size sürekli gösterecek, diyet tarifleri, egzersiz önerileri ve pek çok ipucu paylaşacak.

Body Mission ile hayallerinizdeki kiloya ulaşın!

Body Mission ile artık “hayallerinizdeki kilo” hedefinize başlıyorsunuz! Lezzetli ve dengeli öğünler sportif aktivite ile buluşarak uzun süreli motivasyon sağlıyor. Hayalinizdeki görüntüye artık daha yakınsınız – şimdi başlayın!

Ama önce LR İş Ortağımız olmanızı öneririz. Çünkü böylece; 28 Days Body Mission setine tüketici fiyatı ile değil iş ortağı fiyatı ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ve sonuçlardan memnun kaldığınızda dostlarınıza ürünlerimizi tavsiye ederek gelir elde edebilirsiniz. Risk yok, kota yok, borçlanma/ borçlandırılma yok.

LR Health and Beauty ürünleri ile tanışmak, çok kazandıran bir network şirketi olan LR ile çalışmak ve sizi destekleyip başarıya ulaşmanızı sağlayacak yani iyi bir başlangıç yapmanıza yardımcı olacak bir takıma katılmak isterseniz, lütfen arayınız ya da mesaj bırakın biz sizi arayalım.

28 Days  Body Mission Paketi içerisindekiler:

(Damak zevkinize uygun kombinasyonlar yapabilirsiniz)

28 Days  Body Mission ürünleri:

  • Koruyucu içermez
  • İçeriklerinde renklendirici yoktur
  • Gluten içermez
  • Aspartamen yoktur
  • Ek şeker yoktur
  • Diyet lifi kaynağıdır
  • Doğal protein kombinasyonu mevcuttur

LÜTFEN DİKKAT

Şirketimiz LR Health & Beauty ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR! Mağdur olmamak ve sağlığınızı riske atmamak için internet üzerinden satış yaptığını iddia eden fırsatçıların tuzağına düşmeyiniz.

İnternetten satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini bir LR Bağımsız İş Ortağından katalog fiyatıyla veya iş ortağımızın bilgilendirmesiyle ve sponsorluğunda ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA yaklaşık %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz!

Detaylı bilgi için lütfen görüşelim.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir