Diricanlar

Diricanlar Takımının çekirdeği olan ailemizi tanımak ister misiniz?

“Sermayesiz ve riski olmayan, ama çok kazandırabilecek bir iş mi arıyorsunuz?”

Öyleyse, bizim hikayemiz ilginizi çekebilir.

Biz yıllardır, B planımız olacak, iş öneri ve fikirlerini inceliyor, araştırıyoruz. Farklı iş modellerinin başarı hikayelerini d

 

inliyor, müthiş vaatler görüyoruz. Sonunda, “Network Marketing ya da MLM (Multi-level marketing)” ilgimizi çekti. Aralarından doğru firmayı ya da ağı bulmak önemli hale geldi. İtibarlı ve güvenilir olanların fazla kazanç sağlayamayabildiğini öğrendik. Bazıları ise zaten ürünün ve iş modelinin önemli olmadığı, kısa sürede bol kazanç vaat eden saadet zinciri (titan) yapılardı.

 

Uygun ve doğru firmayı / ağı bulduğumuzda sisteme girmek üzere arayışımızı bekletmeye almıştık ve 2016 ağustos ayı ortasında fakülteden okul arkadaşımıza ev ziyaretimizde LR Health & Beauty‘ ye katıldıklarını öğrendik. Sohbetimizin ana konusu LR Sistemine ve ürünlerine dönüştü. Eczacı gözüyle ürünleri, iktisatçı ve banka eski yöneticisi bakışıyla sistemi, 5 aylık sürede ulaştıkları aylık gelir tutarlarını ve şirketten otomobile hak kazandıklarını anlattılar. Sonraki gün için planlanmış eğitimlerine katıldık ve  “LR İş ortağı” olduk.

Şubat 2017’de Takım Liderliği’ne ulaşarak şirket aracı kullanmaya hak kazandık. Bu kısa süre içerisinde, ayrıca,  LR dan saat ve akıllı telefon ödülleri de kazandık, kamplara katıldık. Şimdi LR logolu Mercedes A180 imizle hem kendi işimizi hem de iş ortaklarımızın işini geliştirip büyütmeye yönelik ziyaret ve toplantılara gidiyoruz.

Eski bankacı ve sağlıkçı bir çift olarak, inanarak katıldığımız LR Sistemi ve ürünlerini arkadaşlarımıza da anlatmak, dileyenlerle takım olarak birlikte kazanmak amacıyla bu web sayfamızı ve facebook sayfamızı açtık. LR İşimiz, ürünlerimiz, Network Marketing gibi konulardaki bilgi ve haber paylaşımlarımızı bu sitemizden yapacağız. Takımımızın başarısı için gerekli eğitimler ve motivasyon çalışmaları düzenliyor, sinerji yaratarak takım arkadaşlarımızın başarılarını çoğaltmaya çalışıyoruz..

Birlikte başarmak ve başarı hikayelerimizi birlikte yazmak isterseniz sizi de takımımıza katılmaya davet ediyoruz.