Aloe Vera Jel İçecek (Şeftali)

LR şeftali li içecekAloe Vera Jel İçecek Şeftali %98 saf Aloe Vera yaprak jeli içeren, şeker ilavesi olmayan sağlıklı bir besin kaynağıdır. Aloe Vera Jel İçecek Şeftali şeker içermez  ve ayrıca ferahlatan şeftalimsi bir tada sahiptir.

Öne Çıkanlar:

  • Çok hafif: Sadece 13,5 kJ / 3,6 kcal
  • %98 saf Aloe Vera Jeli içeren doğal içecek
  • Şeker ilavesiz; doğal şeker içerir
  • Meyvemsi, șeftali tadında
  • Renklendirici içermez

Aloe Vera’nın faydaları hakkında detaylı bilgi için okuyabilirsiniz: ALOE VERA

Kimler Kullanabilir: Her yaş grubundan erkek ve kadınlar kullanabilir. Özellikle de şeker hastalarının kullanımı için uygundur. Meyvemsi tadıyla çocuklar için de oldukça uygundur.

Özellikleri:

Aloe Vera Jel İçecek Şeftali % 98 oranında Aloe Vera jeli içeren doğal bir üründür. Hafif, meyvemsi tadına şeker ilavesi olmadan sahip olur ve günlük tüketim oranında yalnızca 0,054 ekmek birimi şeker bulunur. Bu nedenle özellikle diyabetliler için uygundur. Değerli içerik maddeleri sağlığa katkıda bulunabilir ve metabolizmayı destekleyebilir. Tavsiye edilen günlük dozla % 100 oranında C vitamini alınır. LR’ın kullandığı Aloe Vera her zaman kaliteli bir üründür. Meksika platolarındaki ekim alanlarında düzenli bir şekilde kontroller sürdürülmektedir. Saf Aloe Vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Böylece SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) tarafından sertifikalandırılmıştır.

Tüketim Önerisi

Öğünlerden önce günlük olarak 3 x 30 ml şeklinde alınmalıdır. Aloe Vera Jel İçecek Şeftali isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Tüketmeden önce çalkalayın. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve en kısa zamanda tamamını tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin.

Örneğin diyabetliler için günlük beslenme sırasında alınan șeker miktarı önemlidir ve kandaki insülin düzeyinin olabildiğince sabit tutulabilmesi için kontrol altına alınmalıdır.

Avrupa Gıda Güvenliği Kurumu (EFSA) Tarafından Bilimsel Olarak Onaylanmıştır.C vitamini, normal enerji metabolizmasına katkıda bulunur.

İçindekiler:

Aloe Vera Barbadensis Miller Gel (USA/ Mexiko, 98 %), Süßungsmittel (Natriumcyclamat, Acesulfam K, Saccharin-Natrium), Inulin, Stabilisator (Xanthan), Säuerungsmittel (Citronensäure), Vitamin C (L-Ascorbinsäure), Aroma, Konservierungsstoff (Kaliumsorbat)

Sertifikalandırma

SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.
SGS INSTITUT FRESENIUS; piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’ın ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, IASC-LogoAloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir kuruluştur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Vera’lı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

**************************************************

LÜTFEN DİKKAT

Şirketimiz LR Health & Beauty ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR! Mağdur olmamak ve sağlığınızı riske atmamak için internet üzerinden satış yaptığını iddia eden fırsatçıların tuzağına düşmeyiniz.

İnternetten satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini bir LR Bağımsız İş Ortağından katalog fiyatıyla veya iş ortağımızın bilgilendirmesiyle ve sponsorluğunda ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA yaklaşık %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz!

Detaylı bilgi için lütfen görüşelim.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir