Aloe Vera Jel İçecek Ballı

LR Aloe Vera Jel İçecek– Ballı

Aloe Vera Jel İçecek Ballı, Aloe Vera’nın gücü ile iç sağlığınızı destekler. Cilt üzerinde olumlu etkileri nedeniyle kremlerde ve cilt bakım ürünlerinde yaygın olarak kullanılan Aleo Vera artık içilebiliyor. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi LR Health & Beauty’nin saf Aloe Vera yaprak jelinden ürettiği Aloe Vera Jel içecekleri ile metabolizmanızı hızlandırırken aynı zamanda cildinize de tazelik katıyor.

Öne Çıkanlar:

  • % 90 saf Aloe Vera yapraklarından ve %9 baldan oluşan doğal ürün
  • Binlerce yıldır süregelen tarihine uygun geleneksel şekilde hazırlanır
  • Metabolizmayı destekler
  • Anti-enflamatuvar (iltihap önleyici)
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir
  • Kandaki yüksek yağ oranının dengelenmesine yardımcı olur (hiperlipidemi)

Aloe Vera’nın faydaları hakkında detaylı bilgi için okuyabilirsiniz: ALOE VERA

Hedef Grup: Yetişkinler için

Özellikleri:

Aloe Vera Jel İçecek Ballı; %90 oranında saf Aloe Vera jeli ve %9 çiçek balından oluşan doğal bir ürün olup ünlü keşiş Rahip Romano Zago’nun geleneksel bilgisine dayanır. Değerli içerik maddeleri iç sağlığımızı güçlendirir ve metabolizmayı destekler. Tavsiye edilen günlük dozla %75 oranında C vitamini miktarı alınır. LR’ın kullandığı Aloe Vera ise her zaman kaliteli üründür. Meksika platolarındaki ekim alanlarında kontroller sürdürülmektedir. Saf Aloe Vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Böylece SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC’nin (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalandırmasına başvurulur.

Tüketim Önerisi

Günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml şeklinde tüketin. Aloe Vera Jel İçecek Ballı isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun.

Avrupa Gıda Güvenliği Kurumu (EFSA) Tarafından Bilimsel Olarak Onaylanmıştır. C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Ayrıca C vitamini kemiklerde normal bir kolajen üretiminin sağlanmasına katkıda bulunur.

 

İçindekiler:

Aloe Vera Jeli, Çiçek Balı, Antioksidan: Askorbik Asit, Stabilizör: Ksantan gam, Asitlik Düzenleyici: Sitrik Asit, Koruyucu: Potasyum Sorbat

Sertifikalandırma

SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.
SGS INSTITUT FRESENIUS; piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’ın ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, IASC-LogoAloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir kuruluştur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Vera’lı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

LÜTFEN DİKKAT

Şirketimiz LR Health & Beauty ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR! Mağdur olmamak ve sağlığınızı riske atmamak için internet üzerinden satış yaptığını iddia eden fırsatçıların tuzağına düşmeyiniz.

İnternetten satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini bir LR Bağımsız İş Ortağından katalog fiyatıyla veya iş ortağımızın bilgilendirmesiyle ve sponsorluğunda ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA yaklaşık %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz!

Detaylı bilgi için lütfen görüşelim.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir